
LED прожектор 50W 5000K 100-240V АС сірий PREMIUM F2 (3 роки) VIDEX, 25958
1 178 ₴
- Нет в наличии
- Код: VL-F2-505G
+380 (97) 125-90-90
viber- +380 (50) 463-12-76
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Артикул: VL-F2-505G
З усім асортиментом прожекторів потужністю 100 ватт
Світлодіодний прожектор Videx- високотехнологічне джерело світла. Забезпечує рівний світловий потік і максимальну
потужність з першої секунди роботи. Призначений для загального і декоративного освітлення архітектурних об'єктів,
торгових площ, рекламних щитів, створення світлових ефектів, освітлення відкритих територій приватних садиб і
промислових підприємств. Світлодіодний прожектор Videx- екологічна і економічна заміна ламп розжарювання і
люмінесцентних ламп. Дозволяє економити до 90% енергії, має тривалий термін експлуатації і високу стійкість до
навантажень під час включення і виключення. Не містить шкідливих речовин
- Потужність: 50 W
- Світловий потік: 6500 Lm
- Якість світла: > 80 Ra
- Торгова марка: VIDEX
- Гарантійний термін: 3 роки
- Колірна температура світла: 5000K (денне світло)
- Напруга: AC 100-240 V
- Частота: 50/60 Hz
- Енергоефективність: 130 Lm/W
- Клас енергоспоживання: А++
- Кут розсіювання: 90°
- Ресурс роботи: 50000г
- Максимальна сила струму: 240mA
- Коефіцієнт потужності: 0.95
- Розміри: 225mm x 207mm x 30mm
- Вага: 800г
- Матеріал корпусу: Алюміній
- Клас захисту, IP: 65
- Робоча температура: -30°C ~ +50°С
- Штрих-код: 4820118299631
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Применение освещения | Для наружного освещения зданий, Для освещения улиц, парков, Для освещения парковок |
| Цвет корпуса | Светло-серый |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Цветовая температура | 5000K |
| Материал корпуса | Металл |
| Способ монтажа | Накладной |
| Степень защиты IP | 65 |
| Тип питания | Сеть |
| Тип лампы | Накаливания |
| Тип освещения | Прожектор |
| Тип освещения по мобильности | Стационарное |
| Мощность | 50 Вт |
| Световой поток | 6500 лм |
| Напряжение | 230 В |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Дополнительные характеристики | |
| Датчик движения | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Угол излучения света | 120 |
| Количество в упаковке | 1 |
Информация для заказа
- Цена: 1 178 ₴



