З усім асортиментом прожекторів на 50 ватт можна ознайомитись тут
LED прожектор VIDEX 50W 5000K з датчиком руху та освітленості - високотехнологічне джерело світла. Забезпечує рівний світловий потік і максимальну потужність з першої секунди роботи. Світлодіодний прожектор Videx- екологічна і економічна заміна ламп розжарювання і люмінесцентних ламп. Цей прожектор можливо використовувати для освітлення і підсвічування рекламних вивісок, конструкцій, автостоянок, гаражів, зовнішнього підсвічування будівель і споруд, спортивних майданчиків, стадіонів, промислових об'єктів, створення світлових ефектів. Його розміри становлять усього 223x215x54мм.
Корпус LED прожектора чудово протистоїть волозі, дощу, снігопадам та іншим погодним опадам. Клас захисту IP65 і високий захист від ударів IK08. Спеціальне захисне покриття збереже прожектор від подряпин під час монтажу або інших неприємностей у процесі експлуатації.
Сила світлового потоку-100Лм/В, а сумарний світловий потік прожектора становить 5000Лм.
Регульований тепловий дтчик руху та освітленості:
-Дистанція виявлення - 2-8м (за температури <24°C)
-Кут виявлення - 120°
-Час затримки (проміжок часу від моменту спрацювання датчика до моменту автоматичного вимкнення світла у разі відсутності теплового об'єкту у зоні виявлення) - від 10с до 7хв.
-Поріг спрацювання датчика освітленості регульований від 10 Лк (Люкс) до 2000 Лк (Люкс). Працює < 10Лк < Не працює.
Дозволяє економити до 90% енергії, має тривалий термін експлуатації і високу стійкість до навантажень під час вмикання та вимикання (100 000). Ресурс роботи - 30 000 годин. Гарантія - 2 роки! Не містить шкідливих речови
- Колірна температура світла: 5000K (денне світло)
- Якість світла: Ra > 80
- Напруга: AC 180-265 V
- Потужність: 50 W
- Енергоефективність: 100 Lm/W
- Клас енергоспоживання: А+
- Світловий потік: 5000 Lm
- Максимальна сила струму: 250mA
- Частота: 50/60 Hz
- Кут розсіювання: 90°
- Коефіцієнт потужності: 0.90
- Ресурс роботи: 30000г
- Матеріали: Алюміній
- Клас захисту, IP: 65
- Робоча температура: -30°C ~ + 50°С
- Гарантійний термін: 2 роки
- Розміри: 223mm х 215mm х 54mm
- Вага: 670г
- Кількість у коробі: 20шт
- Штрих-код: 4820246480444
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Применение освещения | Для наружного освещения зданий, Для освещения улиц, парков, Для освещения парковок |
| Цвет корпуса | Белый |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Цветовая температура | 5000K |
| Материал корпуса | Металл |
| Способ монтажа | Накладной |
| Степень защиты IP | 65 |
| Тип питания | Сеть |
| Тип лампы | Накаливания |
| Тип освещения | Прожектор |
| Тип освещения по мобильности | Стационарное |
| Мощность | 50 Вт |
| Световой поток | 6500 лм |
| Напряжение | 230 В |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Дополнительные характеристики | |
| Датчик движения | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 56 |
| Длина | 242 |
| Угол излучения света | 120 |
| Количество в упаковке | 1 |
| Способ освещения | Общее освещение |
| Ширина | 222.5 |
- Цена: 1 134 ₴







