Артикул VL-BH12R-185-S
Світлодіодний світильник з датчиком руху та освітлення Videx - високо-технологічне джерело світла. Призначений
для використання в промисловому секторі, муніципальних ЖКГ об'єктах і присадибних ділянках. Служить для
освітлення під'їзних площ, сходових клітин, гаражів, складських та інших приміщень з підвищеним рівнем вологості
і пилу. Має високий ступінь стійкості до зовнішнього впливу, широкий діапазон робочої температури і напруги.
Після монтажу не вимагає обслуговування на протязі всього періоду експлуатації. Вбудована клемна колодка для
зручного і надійного підключення.
Відстань виявлення - до 8 м.
Кут виявлення - 180°.
Час затримки - 60 сек.
Поріг спрацювання датчика освітлення - 25 Lx.
- Потужність: 18 W
- Світловий потік: 1440 Lm
- Якість світла: > 80 Ra
- Торгова марка: VIDEX
- Гарантійний термін: 2 роки
- Колірна температура світла: 5000K (денне світло)
- Напруга: AC 180-260 V
- Частота: 50/60 Hz
- Енергоефективність: 80 Lm/W
- Клас енергоспоживання: А+
- Кут розсіювання: 120°
- Ресурс роботи: 30000г
- Максимальна сила струму: 160mA
- Коефіцієнт потужності: 0.5
- Розміри: D220mm-H65mm
- Вага: 450г
- Матеріал корпусу: АБС-полікарбонат
- Клас захисту, IP: 65
- Робоча температура: -25°C ~ + 50°С
- Штрих-код: 4820118299174
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Цвет корпуса | Белый |
| Цвет свечения | Белый |
| Способ монтажа | Накладной |
| Степень защиты IP | 65 |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип освещения | Светильник |
| Тип светильника | Общего освещения |
| Форма | Круглая |
| Мощность | 18 Вт |
| Напряжение | 220 В |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 1440 лм |
| Размеры | |
| Диаметр | 180 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 40 |
| Угол излучения света | 120 |
| Максимальная цветовая температура | 5000 |
| Срок службы | 30000 |
| Частота | 50 |
Информация для заказа
- Цена: 772 ₴





