
Двоклавішний вимикач Білий Sedna Design
298,90 ₴
- В наличии
- Код: SDD111105
+380 (97) 125-90-90
viber- +380 (50) 463-12-76
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Електричний вимикач Schneider Electric Sedna Design & Elements SDD111105 - це механізм з супортом білого кольору. Вимикач двоклавішний. Будучи виготовленим із термопластичного матеріалу ABS-UV, цей вимикач досить надійний і стійкий. Глянцева поверхня створює відчуття елегантності в кімнаті. Її ширина 73 мм, висота 73 мм, глибина 37 мм, глибина виступу 24 мм. Вага виробу 0,061 кг. Клеми безгвинтові. Передбачено прихований монтаж. Спосіб кріплення вимикача - монтажні лапки, гвинти. Ступінь захисту IP20. Має знак якості CE. Повна відповідність стандарту IEC 60669-1. Закруглений профіль створює ілюзію, що вимикач знаходиться не врівень зі стіною, а наче перед нею, що додає дизайну легкості та елегантності. Sedna - електричні вимикачі нового покоління, які відповідають тенденціям моди та дизайну інтер’єру. Накладки та рамки можна комбінувати, щоб вони ідеально пасували до будь-якого стилю та оформлення Вашого дому.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Schneider Electric |
| Цвет корпуса | Белый |
| Подсветка | Нет |
| Способ установки | Встроенный |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип выключателя | Клавишный |
| Напряжение | 250 В |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 73 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| COS | 19GP-RESCOL |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 250 В |
| Актуатор | куліса |
| Валюта | UAH |
| Відтінок кольору | білий (RAL 9003) |
| Відтінок основного кольору | білий |
| Глибина проекції | 24 мм |
| Гнучкість кабелю | гнучкий |
| Група продукції | Sedna Design/Sedna Elements |
| Довжина зачистки проводів | 13 мм |
| Діапазон потужності | 2300 Вт |
| Знак якості | CE |
| Канальність по цілі | DIY |
| Клеми підключення | Безгвинтові затискачі |
| Код УКТЗЕД | 8536508000 |
| Количество клавиш | 1 |
| Маса нетто | 0.064 кг |
| Материал | термопластик ABS-UV |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Мінімальне спотворення ширини імпульсу/тре | IP20 |
| Номинальный ток | 10 AX |
| Область застосування продукту | перемикач управління |
| Опис виробу | Механізм з супортом |
| Отделка поверхности | Необроблений |
| Покриття поверхні | глянцевий |
| Поперечний переріз кабеля | 1.5-2.5 мм² |
| Сертифікація виробу | EAC |
| Серия продукта | Sedna Design&Elements |
| Способ крепления | гвинтами, Робочий діапазон монтажних лапок |
| Стандарти | МЕК 60669-1 |
| Статус серії | regular |
| Ступінь ударозахисту | IK02 |
| Тип виробу або компоненту | вимикач |
| Тип електричного навантаження | 1 лампа Інтегрований баласт (100 Вт) |
| Тип мережі | змінний струм |
| Тип технології | електромеханічний |
| Функція перемикання | Двоклавішний |
| Частота мережі | 50 Гц |
| Штрих-код | b3606481478085 |
Информация для заказа
- Цена: 298,90 ₴





