
Кнопка на два направления Белая Sedna Design
296,40 ₴
- В наличии
- Код: SDD111116
+380 (97) 125-90-90
viber- +380 (50) 463-12-76
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кнопка на два направления Белая Sedna Design
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Schneider Electric |
| Цвет корпуса | Белый |
| Способ установки | Встроенный |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип выключателя | Кнопочный |
| Напряжение | 230 В |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 73 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| COS | 19GP-RESCOL |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 250 В |
| Актуатор | Кнопковий вимикач |
| Валюта | UAH |
| Відтінок кольору | білий (RAL 9003) |
| Відтінок основного кольору | білий |
| Глибина проекції | 24 мм |
| Гнучкість кабелю | гнучкий |
| Група продукції | Sedna Design/Sedna Elements |
| Довжина зачистки проводів | 13 мм |
| Діапазон потужності | 2300 Вт |
| Знак якості | CE |
| Канальність по цілі | DIY |
| Клеми підключення | Безгвинтові затискачі |
| Код УКТЗЕД | 8536508000 |
| Маса нетто | 0.065 кг |
| Материал | термопластик ABS-UV |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Мінімальне спотворення ширини імпульсу/тре | IP20 |
| Номинальный ток | 10:00 AM |
| Область застосування продукту | push-button |
| Опис виробу | Механізм з супортом |
| Отделка поверхности | Необроблений |
| Покриття поверхні | глянцевий |
| Поперечний переріз кабеля | 1.5-2.5 мм² |
| Сертифікація виробу | EAC |
| Серия продукта | Sedna Design&Elements |
| Способ крепления | гвинтами, Робочий діапазон монтажних лапок |
| Стандарти | МЕК 60669-1 |
| Статус серії | regular |
| Ступінь ударозахисту | IK02 |
| Тип виробу або компоненту | Кнопка |
| Тип мережі | змінний струм |
| Тип технології | електромеханічний |
| Функція перемикання | подвійна кнопка |
| Частота мережі | 50 Гц |
| Штрих-код | b3606481478191 |
Информация для заказа
- Цена: 296,40 ₴





