
USB розетка тип A+C 2,4A Белая Sedna Design
2 526,91 ₴
- В наличии
- Код: SDD111402
+380 (97) 125-90-90
viber- +380 (50) 463-12-76
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
USB розетка тип A+C 2,4A Білий Sedna Design
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Schneider Electric |
| Цвет | Белый |
| Тип | USB розетка |
| Тип монтажа | Внутренний |
| Ширина | 73 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| COS | 19GP-RESCOL |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 100...240 В змінний струм +/- 10 % на 50/60 Гц |
| Валюта | UAH |
| Вхідна потужність | 108 В |
| Выходной ток | 2.4 A |
| Відтінок кольору | білий (RAL 9003) |
| Відтінок основного кольору | білий |
| Глибина встановлення | 31 мм |
| Група продукції | Sedna Design/Sedna Elements |
| Довжина зачистки проводів | 8 мм |
| Затискна ємність з'єднання | 2 x 0.75...2 x 2.5 мм² для багатожильний кабель(і) |
| Знак якості | CE |
| Канальність по цілі | DIY |
| Клас електричної ізоляції | клас II |
| Код УКТЗЕД | 8536699090 |
| Код кольору | RAL 9003 |
| Коэффициент полезного действия | 26.68% |
| Кількість в одному комплекті | 1 |
| Кількість клем | 2 Гвинтові затискачі |
| Количество портов | 2 |
| Маса нетто | 0.082 кг |
| Материал | PC (полікарбонат) GF10 FR: Внутрішня кришка |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Мінімальне спотворення ширини імпульсу/тре | IP20 |
| Номинальная выходная мощность | 12 В |
| Область застосування продукту | Зарядний пристрій |
| Опис виробу | Механізм з супортом та центральною платою |
| Отделка поверхности | Необроблений |
| Покриття поверхні | глянцевий |
| Робоча температура навколишнього середови | 0-40 °C |
| Сертифікація виробу | EAC |
| Серия продукта | Sedna Design&Elements |
| Споживання енергії [Вт] | 0.075 В |
| Способ крепления | гвинтами |
| Стандарти | ETSI EN 301 489-4 |
| Статус серії | regular |
| Ступінь ударозахисту | IK02 |
| Сумісність продуктів | Мобільний/планшет Windows |
| Температура навколишнього повітря для збер | -5-50 °C |
| Термін служби в годинах | 30000 год 11.25 В |
| Тип вбудованого інтерфейсу | 1 USB тип A 5 В ПОСТІЙНИЙ СТРУМ, максимальний струм навантаження: 2.1 A |
| Тип виробу або компоненту | USB розетка |
| Тип електричного навантаження | джерело живлення |
| Тип зарядного пристрою USB | USB тип A + C |
| Тип защиты | захист від підвищення температури |
| Тип конектора | USB тип C |
| Тип пакування | флоу-пак |
| Штрих-код | b3606481478375 |
Информация для заказа
- Цена: 2 526,91 ₴





