
Аудіорозетка Білий Sedna Design
649,60 ₴
- В наличии
- Код: SDD111411
+380 (97) 125-90-90
viber- +380 (50) 463-12-76
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Аудіорозетка Білий Sedna Design
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Schneider Electric |
| Цвет | Белый |
| Тип | Аудио розетка |
| Тип монтажа | Внутренний |
| Ширина | 73 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| COS | 19GP-RESCOL |
| Валюта | UAH |
| Відтінок основного кольору | білий |
| Глибина проекції | 31 мм |
| Гнучкість кабелю | жорсткий |
| Група продукції | Sedna Design/Sedna Elements |
| Довжина зачистки проводів | 7 мм |
| Канальність по цілі | професійний |
| Клеми підключення | Безгвинтові затискачі |
| Код УКТЗЕД | 8536699090 |
| Код кольору | RAL 9003 |
| Количество розеток | 2 |
| Кріплення механізму | гвинти або монтажні лапки |
| Кількість кабелів | 1 кабель(лі) 1.5-1.5 мм² |
| Маса нетто | 0.058 кг |
| Материал | термопластик ABS-UV |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Мінімальне спотворення ширини імпульсу/тре | IP20 |
| Опис виробу | Механізм з супортом та центральною платою |
| Покриття поверхні | глянцевий |
| Серия продукта | Sedna Design&Elements |
| Способ крепления | гвинтами |
| Статус серії | regular |
| Тип виробу або компоненту | Гніздо гучномовця |
| Штрих-код | b3606481478382 |
Информация для заказа
- Цена: 649,60 ₴






