
Розетка для виводу кабеля Білий Sedna Design
565,30 ₴
- В наличии
- Код: SDD111903
+380 (97) 125-90-90
viber- +380 (50) 463-12-76
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Розетка для виводу кабеля Білий Sedna Design
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Schneider Electric |
| Цвет корпуса | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 73 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| COS | 19GP-RESCOL |
| Валюта | UAH |
| Відтінок основного кольору | білий |
| Глибина проекції | 31 мм |
| Група продукції | Sedna Design/Sedna Elements |
| Знак якості | CE |
| Канальність по цілі | DIY |
| Клеми підключення | Гвинтові затискачі |
| Код УКТЗЕД | 8536699090 |
| Код кольору | RAL 9003 |
| Кріплення механізму | гвинти або монтажні лапки |
| Маса нетто | 0.067 кг |
| Материал | ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол) |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Мінімальне спотворення ширини імпульсу/тре | IP20 |
| Номинальный ток | 25 A на 250 В змінний струм |
| Опис виробу | Механізм з супортом та центральною платою |
| Покриття поверхні | глянцевий |
| Сегмент ринку | житловий |
| Сертифікація виробу | EAC |
| Серия продукта | Sedna Design&Elements |
| Способ крепления | гвинтами або монтажними лапками, Робочий діапазон монтажних лапок 45-56 мм |
| Статус серії | regular |
| Ступінь ударозахисту | IK02 |
| Тип виробу або компоненту | Вивід кабелю |
| Штрих-код | b3606481478498 |
| Основные | |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 565,30 ₴





