Заглушка Білий Sedna Design
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Schneider Electric |
| Цвет корпуса | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 73 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| COS | 19GP-RESCOL |
| Валюта | UAH |
| Відтінок кольору | білий (RAL 9003) |
| Відтінок основного кольору | білий |
| Глибина проекції | 31 мм |
| Група продукції | Sedna Design/Sedna Elements |
| Канальність по цілі | професійний |
| Категорія аксесуара/запасної частини | Монтажні аксесуари |
| Код УКТЗЕД | 3925908000 |
| Маса нетто | 0.038 кг |
| Материал | термопластик ABS-UV |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Мінімальне спотворення ширини імпульсу/тре | IP20 |
| Опис виробу | Несуча рама з центральною пластиною |
| Отделка поверхности | Необроблений |
| Покриття поверхні | глянцевий |
| Призначення продукту | Рамка |
| Сегмент ринку | житловий |
| Серия продукта | Sedna Design&Elements |
| Способ крепления | гвинтами і монтажними лапками, Робочий діапазон монтажних лапок 53-72 мм |
| Статус серії | regular |
| Ступінь ударозахисту | IK02 |
| Тип аксесуара/запасної частини | Замикаючий елемент |
| Тип виробу або компоненту | Заглушка |
| Штрих-код | b3606481478504 |
Информация для заказа
- Цена: 367,50 ₴






