
Одноклавішний перемикач Матовий алюміній Sedna Elements SDD170106
535,10 ₴
- В наличии
- Код: SDD170106
+380 (97) 125-90-90
viber- +380 (50) 463-12-76
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Одноклавішний перемикач Матовий алюміній Sedna Elements
Проходной
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Schneider Electric |
| Цвет корпуса | Алюминий |
| Тип выключателя | Проходной |
| Пользовательские характеристики | |
| COS | 19GP-RESCOL |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 250 В |
| Актуатор | куліса |
| Валюта | UAH |
| Відтінок кольору | матовий алюмінієвий |
| Відтінок основного кольору | матовий алюмінієвий |
| Глибина проекції | 24 мм |
| Гнучкість кабелю | гнучкий |
| Група продукції | Sedna Design/Sedna Elements |
| Довжина зачистки проводів | 13 мм |
| Діапазон потужності | 2300 Вт |
| Знак якості | CE |
| Канальність по цілі | DIY |
| Клеми підключення | Безгвинтові затискачі |
| Код УКТЗЕД | 8536508000 |
| Количество клавиш | 1 |
| Маса нетто | 0.058 кг |
| Материал | термопластик ABS-UV |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Мінімальне спотворення ширини імпульсу/тре | IP20 |
| Номинальный ток | 10 AX |
| Область застосування продукту | перемикач управління |
| Опис виробу | Механізм з супортом |
| Отделка поверхности | декоративне покриття |
| Покриття поверхні | глянцевий |
| Поперечний переріз кабеля | 1.5-2.5 мм² |
| Сертифікація виробу | EAC |
| Серія продукту | Sedna Design&Elements |
| Способ крепления | гвинтами, Робочий діапазон монтажних лапок |
| Стандарти | МЕК 60669-1 |
| Статус серії | regular |
| Ступінь ударозахисту | IK02 |
| Тип виробу або компоненту | вимикач |
| Тип електричного навантаження | 1 лампа Інтегрований баласт (100 Вт) |
| Тип мережі | змінний струм |
| Тип технології | електромеханічний |
| Функція перемикання | Перемикач |
| Частота мережі | 50 Гц |
| Ширина | 73 мм |
| Штрих-код | b3606481480521 |
Информация для заказа
- Цена: 535,10 ₴




