USB розетка A+C, 3 A, 45 Вт, Береза Sedna Elements
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Schneider Electric |
| Пользовательские характеристики | |
| COS | 19GP-RESCOL |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 220...240 В змінний струм на 50/60 Гц |
| Валюта | UAH |
| Выходной ток | 3:00 AM |
| Глибина встановлення | 32 мм |
| Група продукції | Sedna Design/Sedna Elements |
| Довжина зачистки проводів | 8 мм |
| Затискна ємність з'єднання | 2 x 0.75...2 x 2.5 мм² для багатожильний кабель(і) |
| Канальність по цілі | DIY |
| Клас електричної ізоляції | клас II |
| Код УКТЗЕД | 8536699090 |
| Кількість в одному комплекті | 1 |
| Кількість клем | 2 Гвинтові затискачі |
| Максимальна споживана потужність [Вт] | 45 В USB тип C 20 В 2.25 A |
| Маса нетто | 0.13 кг |
| Материал | PC (полікарбонат) GF10 FR: Оболонка |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Мінімальне спотворення ширини імпульсу/тре | IP20 |
| Номинальная выходная мощность | 45 В |
| Область застосування продукту | Зарядний пристрій |
| Опис виробу | Механізм з супортом |
| Отделка поверхности | декоративне покриття |
| Покриття поверхні | матовий |
| Робоча температура навколишнього середови | 0-40 °C |
| Сертифікація виробу | EAC |
| Серія продукту | Sedna Design&Elements |
| Споживання енергії [Вт] | 0.1 В |
| Способ крепления | гвинтами |
| Стандарти | ETSI EN 301 489-4 |
| Статус серії | regular |
| Ступінь ударозахисту | IK04 |
| Сумісність продуктів | Мобільний/планшет Windows |
| Температура навколишнього повітря для збер | -5-50 °C |
| Термін служби в годинах | 30000 год 52.5 В |
| Тип вбудованого інтерфейсу | 1 USB тип C <= 20 В ПОСТІЙНИЙ СТРУМ, максимальний струм навантаження: 3 A |
| Тип виробу або компоненту | USB розетка |
| Тип електричного навантаження | джерело живлення |
| Тип защиты | захист від підвищення температури |
| Тип пакування | коробка з євроотвором |
| Цвет | березовий |
| Ширина | 71 мм |
| Штрих-код | b3606482079045 |
Информация для заказа
- Цена: 4 126,46 ₴






