
Подвійна комп'ютерна розетка RJ45 CAT 5E UTP, Береза Sedna Elements
1 455,55 ₴
- В наличии
- Код: SDD180452
+380 (97) 125-90-90
viber- +380 (50) 463-12-76
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Подвійна компютерна розетка RJ45 CAT 5E UTP, Береза Sedna Elements
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Schneider Electric |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 73 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| COS | 19GP-RESCOL |
| Валюта | UAH |
| Відтінок кольору | колір березового дерева |
| Відтінок основного кольору | колір березового дерева |
| Глибина проекції | 13 мм |
| Гнучкість кабелю | жорсткий |
| Група продукції | Sedna Design/Sedna Elements |
| Канальність по цілі | професійний |
| Клеми підключення | IDC |
| Код УКТЗЕД | 8536699090 |
| Количество розеток | 2 |
| Материал | термопластик ABS-UV |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Мінімальне спотворення ширини імпульсу/тре | IP20 |
| Область застосування продукту | Комунікаційні функції |
| Опис виробу | механізм з фіксуючою рамкою та накладкою |
| Отделка поверхности | декоративне покриття |
| Покриття поверхні | матовий |
| Сегмент ринку | житловий |
| Серія продукту | Sedna Design&Elements |
| Способ крепления | гвинтами |
| Статус серії | regular |
| Тип виробу або компоненту | Мультимедійна розетка |
| Тип екранування кабелю | UTP |
| Тип комп'ютерної розетки | RJ45 8 контакт(и) Кат. 5e 100 МГц |
| Штрих-код | b3606481467614 |
| інструкція з монтажу | Прямий |
Информация для заказа
- Цена: 1 455,55 ₴


