
Кінцева телевізійна розетка 4 дБ, Береза Sedna Elements
1 019,52 ₴
- В наличии
- Код: SDD180471
+380 (97) 125-90-90
viber- +380 (50) 463-12-76
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кінцева телевізійна розетка 4 дБ, Береза Sedna Elements
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Schneider Electric |
| Тип | Телевизионная концевая/проходная |
| Ширина | 73 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| COS | 19GP-RESCOL |
| TV роз'єм | 1 TV конектор IEC 9.52 мм |
| Валюта | UAH |
| Відтінок кольору | колір березового дерева |
| Відтінок основного кольору | колір березового дерева |
| Глибина встановлення | 22.5 мм |
| Глибина проекції | 14.6 мм |
| Група продукції | Sedna Design/Sedna Elements |
| Загальні втрати | 4 дБ |
| Загасання | 4 дБ для TV зв'язок для 5-2200 МГц частота |
| Знак якості | CE |
| Канальність по цілі | професійний |
| Клеми підключення | Гвинтові затискачі |
| Код УКТЗЕД | 8536691000 |
| Количество выходов | 1 |
| Маса нетто | 0.07722 кг |
| Материал | термопластик ABS-UV |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Мінімальне спотворення ширини імпульсу/тре | IP20 |
| Область застосування продукту | Підтримка медіа-пристроїв |
| Опис виробу | механізм з фіксуючою рамкою та накладкою |
| Отделка поверхности | декоративне покриття |
| Покриття поверхні | матовий |
| Серія продукту | Sedna Design&Elements |
| Способ крепления | гвинтами |
| Статус серії | regular |
| Ступінь ударозахисту | IK02 |
| Тип TV-розетки | Кінцева розетка |
| Тип виробу або компоненту | TV розетка |
| Штрих-код | b3606481467744 |
Информация для заказа
- Цена: 1 019,52 ₴




