
Розетка з заземлення, зі шторками, та з кришкою IP44 Бежевий Sedna Design
453,70 ₴
- В наличии
- Код: SDD212024
+380 (97) 125-90-90
viber- +380 (50) 463-12-76
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Розетка з заземлення, зі шторками, та з кришкою IP44 Бежевий Sedna Design
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Schneider Electric |
| Заземление | Да |
| Защитная крышка | Да |
| Защитные шторки | Да |
| Цвет корпуса | Бежевый |
| Способ установки | Встроенный |
| Степень защиты IP | 44 |
| Напряжение | 250 В |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 73 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| COS | 19GP-RESCOL |
| Валюта | UAH |
| Відтінок кольору | Бежевий (RAL 1013) |
| Відтінок основного кольору | Бежевий |
| Глибина проекції | 29 мм |
| Гнучкість кабелю | багатожильний |
| Група продукції | Sedna Design/Sedna Elements |
| Довжина зачистки проводів | 13 мм |
| Додаткова інформація про розетку | кришка |
| Діапазон потужності | 3680 Вт |
| Знак якості | CE |
| Канальність по цілі | DIY |
| Клеми підключення | Безгвинтові затискачі |
| Код УКТЗЕД | 8536699090 |
| Количество розеток | 1 |
| Конфігурація вихідних полюсів | З заземленням та зі шторками |
| Кількість в одному комплекті | 1 одиниця |
| Кількість кабелів | 2 кабель(лі) 1.5-2.5 мм² |
| Маса нетто | 0.072 кг |
| Материал | ASA + PC |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Мінімальне спотворення ширини імпульсу/тре | IP44 |
| Номинальный ток | 16 |
| Опис виробу | Механізм з супортом та центральною платою |
| Опис стандарту роз'єму | Заземлення |
| Отделка поверхности | Необроблений |
| Покриття поверхні | глянцевий |
| Сертифікація виробу | AENOR |
| Серия продукта | Sedna Design&Elements |
| Способ крепления | гвинтами або монтажними лапками, Робочий діапазон монтажних лапок 52-69 мм |
| Стандарт роз’єму | європейський |
| Стандарти | МЕК 60884-1 |
| Статус серії | regular |
| Ступінь ударозахисту | IK02 |
| Тип виробу або компоненту | Розетка |
| Тип мережі | змінний струм |
| Тип пакування | флоу-пак |
| Штрих-код | b3606481481948 |
Информация для заказа
- Цена: 453,70 ₴







