Перемикач Schneider Electric Sedna Design & Elements, механізм з супортом білого кольору. Це двополюсний перемикач. Пристрій може бути встановлений приховано. Спосіб кріплення: монтажними лапками, гвинтами. Номінальний струм 10A. Номінальна робоча напруга 250В. Покриття робить пристрій зносостійким та корозійностійким. Ширина 73 мм, висота 73 мм, глибина 37 мм, глибина виступу становить 24 мм. Вага 0,058 кг. Ступінь захисту IP20. Пристрій має знак якості CE. Пристрій повністю відповідає стандарту МЕК 60669-1. Будучи виготовленим із термопластичного ABS-UV-стабілізованого матеріалу, перемикач надійний і стійкий. Вимикач має закруглений профіль, створюючи ілюзію, що вимикач не зливається зі стіною, а швидше парить перед нею, приносячи легкість і елегантність. Sedna Design & Elements – це нове покоління електричних вимикачів, натхнене модою та дизайном інтерєру. Оздоблення механізмів та рамок можна комбінувати для того щоб задовольнити ваші смаки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Schneider Electric |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 73 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| COS | 19GP-RESCOL |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 250 В |
| Актуатор | куліса |
| Валюта | UAH |
| Відтінок кольору | білий (RAL 9003) |
| Відтінок основного кольору | білий |
| Глибина проекції | 24 мм |
| Гнучкість кабелю | гнучкий |
| Група продукції | Sedna Design/Sedna Elements |
| Довжина зачистки проводів | 13 мм |
| Діапазон потужності | 2300 Вт |
| Знак якості | CE |
| Канальність по цілі | DIY |
| Клеми підключення | Безгвинтові затискачі |
| Код УКТЗЕД | 8536508000 |
| Количество клавиш | 1 |
| Маса нетто | 0.062 кг |
| Материал | термопластик ABS-UV |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Мінімальне спотворення ширини імпульсу/тре | IP20 |
| Номинальный ток | 10 AX |
| Область застосування продукту | перемикач управління |
| Опис виробу | Механізм з супортом |
| Отделка поверхности | Необроблений |
| Покриття поверхні | глянцевий |
| Поперечний переріз кабеля | 1.5-2.5 мм² |
| Сертифікація виробу | EAC |
| Серія продукту | Sedna Design&Elements |
| Способ крепления | гвинтами, Робочий діапазон монтажних лапок |
| Стандарти | МЕК 60669-1 |
| Статус серії | regular |
| Ступінь ударозахисту | IK02 |
| Тип виробу або компоненту | вимикач |
| Тип електричного навантаження | 1 лампа Інтегрований баласт (100 Вт) |
| Тип мережі | змінний струм |
| Тип технології | електромеханічний |
| Функція перемикання | 2-полюсний перемикач |
| Частота мережі | 50 Гц |
| Штрих-код | b3606481478054 |
Информация для заказа
- Цена: 379,40 ₴


