
USB розетка, Sedna Design & Elements, тип A+C, 3 A, 21 Вт, алюміній
2 947,80 ₴
- В наличии
- Код: SDD113405
+380 (97) 125-90-90
viber- +380 (50) 463-12-76
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
USB розетка, Sedna Design & Elements, тип A+C, 3 A, 21 Вт, алюміній
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Schneider Electric |
| Цвет | Алюминий |
| Тип | USB розетка |
| Тип монтажа | Внутренний |
| Ширина | 73 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| COS | 19GP-RGPCLP |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 220...240 В змінний струм +/- 10 % на 50/60 Гц |
| Валюта | UAH |
| Выходной ток | 3 A |
| Відтінок кольору | алюмінієвий |
| Відтінок основного кольору | алюмінієвий |
| Глибина встановлення | 32 мм |
| Група продукції | Sedna Design/Sedna Elements |
| Довжина зачистки проводів | 8 мм |
| Затискна ємність з'єднання | 2 x 0.75...2 x 2.5 мм² для багатожильний кабель(і) |
| Знак якості | CE |
| Канальність по цілі | DIY |
| Клас електричної ізоляції | клас II |
| Клеми підключення | Гвинтові затискачі |
| Код УКТЗЕД | 8536699090 |
| Коэффициент полезного действия | 6.25 % |
| Кількість в одному комплекті | 1 |
| Кількість клем | 2 |
| Максимальна споживана потужність [Вт] | 17 В USB type A + C 5 В 3.4 A |
| Маса нетто | 0.13 кг |
| Материал | PC (полікарбонат) GF10 FR: Внутрішня кришка |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Мінімальне спотворення ширини імпульсу | IP20 |
| Номинальная выходная мощность | 21 В |
| Область застосування продукту | Зарядний пристрій |
| Опис виробу | Механізм з супортом та центральною платою |
| Отделка поверхности | Необроблений |
| Покриття поверхні | глянцевий |
| Робоча температура навколишнього середови | 0-40 °C |
| Серия | Sedna |
| Серия продукта | Sedna Design&Elements |
| Споживання енергії [Вт] | 0.05 В |
| Способ крепления | гвинтами |
| Стандарти | ETSI EN 301 489-4 |
| Статус серії | new |
| Ступінь ударозахисту | IK02 |
| Сумісність продуктів | Samsung |
| Температура навколишнього повітря для збер | -5-50 °C |
| Термін служби в годинах | 30000 год |
| Тип вбудованого інтерфейсу | 1 USB тип C 5...12 V постійний струм, максимальний струм навантаження: <= 3 A |
| Тип виробу або компоненту | USB розетка |
| Тип електричного навантаження | джерело живлення |
| Тип зарядного пристрою USB | USB тип A + C |
| Тип защиты | захист від підвищення температури |
| Тип пакування | коробка з євроотвором |
| Штрих-код | b3606487105015 |
Информация для заказа
- Цена: 2 947,80 ₴







