Закінчується

Щит пластиковый врезной EZ9 белая дверь 2 ряди/24м+2КК Schneider
799 ₴
- Готово к отправке
- Код: EZ9E212P2F
+380 (97) 125-90-90
viber- +380 (50) 463-12-76
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
| Монтаж шафи | Врівень |
|---|---|
| Кількість модулів Ш = 9 мм | 24 |
| Загальна кількість модулів шириною 18 мм | 24 |
| Тип рейки | DIN |
| Тип установки | Критий |
| Функція клемного блоку | Земля / нейтраль |
| Кількість клемних блоків | 2 Земля / нейтраль (Гвинтовий) з 17 випереджає |
| Кабельний ввід | Вхід труби |
| Тип дверей | Звичайні двері |
| Сторона відкривання дверей | Двосторонній (180 °) |
| [In] номінальний струм | 63 А |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 400 В змінний струм |
| [Uimp] номінальна імпульсна витримувана напру | 2,5 кВ |
| [Ui] номінальна напруга ізоляції | 500 В |
| Матеріал корпусу | Шафа самозагасаючий пластик |
| Висота | Зовні: 345 мм |
| Глибина | Зовні : 100 мм |
| Ширина | Зовні: 300 мм |
| Маса нетто | 1380 г |
| Колір | Білий (RAL 9003) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Schneider Electric |
| Степень защиты IP | 30 |
| Тип использования | Для внутренних работ |
| Тип корпуса | Бокс электромонтажный |
| Тип продукции | Готовый продукт |
| Конструктивные особенности | |
| Количество модулей | 36 |
| Габаритные размеры | |
| Глубина | 100 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота с учетом опор | 345 |
| Ширина | 300 |
Информация для заказа
- Цена: 799 ₴

