
Цифровой индикатор тока F&F DMA-3-CT, трехфазный F&F
5 125 ₴
- В наличии
- Код: DMA-3-CT
- +380 (50) 463-12-76
Дія Індикатор постійно вимірює середньоквадратичне значення струму, результат якого відображається на 3-рядковому 3-значному сегментованому дисплеї, розташованому на передній панелі пристрою. Індикатор дозволяє встановити значення підключених трансформаторів струму, щоб значення, що відображається на дисплеї, відповідало фактичному значенню струму. DMA-3 CT призначений для монтажу в розподільному щитку безпосередньо на DIN-рейку 35 мм.
УВАГА Якщо вторинні обмотки трансформатора розімкнуті (наприклад, під час встановлення) і струм протікає через вимірюване коло, на клемах трансформатора може виникнути небезпечна напруга. Абсолютно необхідно захиститися від такої ситуації, відключивши живлення вимірюваного кола або встановивши додаткові перемички, що замикають вторинну сторону трансформатора.
Індикатор призначений для вимірювання струму за допомогою трансформаторів струму з номінальним вихідним струмом 5 А. Струм, що перевищує 6 А, що протікає через вимірювальне коло індикатора, може його пошкодити.
Для підвищення безпеки рекомендується заземлити одну сторону трансформатора струму, як показано на схемі підключення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | F&F |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дисплей | для кожної фази 3-значний світлодіод (висота цифри 10 мм) |
| Діапазон вимірювань | до 100 А: 0,1 А; понад 100 А: 1 А |
| Диапазон рабочих температур | -25 ÷ 50 °C |
| Момент затяжки | 0,5 Нм |
| Монтаж | на din-рейці 35 мм |
| Напряжение питания | 165÷265 B AC/DC |
| Підключення | 2,5 мм² гвинтові клеми (жильні); гвинтові клеми 4,0 мм² (провід) |
| Размер | 3 модуля (52,5 мм) |
| Потребляемая мощность | 4 Вт |
| Степень защиты | IP20 IP |
| Тип | трифазний амперметр |
| Точність вимірювань | 1% |
- Цена: 5 125 ₴



