
Цифровой индикатор тока F&F DMA-1-CT, однофазный F&F
2 980 ₴
- В наличии
- Код: DMA-1-CT
- +380 (50) 463-12-76
Дія Індикатор постійно вимірює справжнє ефективне значення струму, результат якого відображається на 3-значному сегментованому дисплеї, розташованому на передній панелі пристрою. Індикатор дозволяє встановити значення підключених трансформаторів струму, щоб значення, що відображається на дисплеї, відповідало фактичному значенню струму. DMA-1 CT призначений для монтажу в розподільний щит безпосередньо на DIN-рейку 35 мм.
УВАГА Якщо вторинна обмотка трансформатора розімкнута (наприклад, під час встановлення) і струм протікає через вимірюване коло, на клемах трансформатора може виникнути небезпечна напруга. Абсолютно необхідно захиститися від такої ситуації, відключивши живлення вимірюваного кола або встановивши додаткові перемички, що замикають вторинну обмотку трансформатора. Індикатор призначений для вимірювання струму за допомогою трансформаторів струму з номінальним вихідним струмом 5 А. Струм, що перевищує 6 А, що протікає через вимірювальне коло індикатора, може його пошкодити. Для підвищення безпеки рекомендується заземлити одну сторону трансформатора струму, як показано на схемі підключення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | F&F |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дисплей | 3-значний світлодіод (висота цифри 10 мм) |
| Діапазон вимірювань | 0÷5 A |
| Диапазон рабочих температур | -25 ÷ 50 °C |
| Число каналов | 1 |
| Максимальный ток нагрузки | 5 A |
| Монтаж | 2,5 мм² гвинтові клеми (жильні); гвинтові клеми 4,0 мм² (провід) |
| Напряжение питания | 165÷265 В AC/DC |
| Размер | 3 модулі типу S (52,5 мм) |
| Потребляемая мощность | 4 Вт |
| Тип | однофазний амперметр |
| Точність вимірювань | діапазон вимірювання до 100 А: 0,1 А; діапазон вимірювання понад 100 А: 1 А |
| Частота живлення | 45÷55 Гц |
- Цена: 2 980 ₴



