
Счетчик электроэнергии постоянного тока F&F LE-01DC F&F
4 506 ₴
- В наличии
- Код: LE-01DC
- +380 (50) 463-12-76
Призначення
Лічильник дозволяє двонаправлене вимірювання споживання енергії та моніторинг поточних параметрів живлення: потужності, напруги та струму. Вбудований годинник реального часу з резервним живленням від батареї дозволяє вимірювати споживання енергії за чотирма визначеними користувачем тарифними зонами, які можна налаштовувати щодня. Пам'ять лічильника також зберігає показники лічильника енергії за останні тридцять днів та дванадцять місяців. Щомісячний індикатор фіксує як загальне споживання енергії, так і розподіл споживання між окремими тарифами. LE-01DC має вбудоване реле та програмований поріг перевантаження. Перевищення встановленого навантаження протягом заданого періоду спрацьовує реле. Лічильник також оснащений інтерфейсом зв'язку RS485. Інтерфейс RS485 підтримує протокол Modbus RTU, що дозволяє дистанційне зчитування та налаштування пристрою. Кнопки на передній панелі лічильника дозволяють вибирати відображаний параметр та змінювати налаштування лічильника. РК-дисплей з підсвічуванням полегшує зчитування виміряних значень.
Принцип дії
Використовуючи струм, що протікає через зовнішній вимірювальний шунт, та прикладену напругу, лічильник точно вимірює споживання енергії та додаткові електричні параметри (потужність, напруга, струм). Лічильник записує загальне споживання енергії в енергонезалежну пам'ять, розбивши його на запрограмовані тарифні зони. Інші параметри, що відображаються лічильником, є тимчасовими та представляють собою поточні значення виміряних параметрів, які не зберігаються в енергонезалежній пам'яті.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | F&F |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діапазон показів лічильника | 0÷999999,99 кВт/год |
| Диапазон рабочих температур | -25÷70°C |
| Монтаж | на рейку 35 мм |
| Напряжение питания | 5 В ~ 1000 В DC |
| Протокол связи | MODBUS RTU |
| Підключення | гвинтові клеми 2,5 мм² |
| Размер | 2 модулі DIN (150 x 38 x 80,5) |
| Потребляемая мощность | ≤8VA , ≤0.4W |
| Степень защиты | IP20 IP |
| Точність вимірювань | Вимірювання струму 0,5%, вимірювання напруги 0,5%, вимірювання активної потужності 1% |
- Цена: 4 506 ₴



