
Контактор F&F ST25-22-M, 2NO+2NC, 25А
1 329 ₴
- В наличии
- Код: ST25-22-M
- +380 (50) 463-12-76
Контактор 2но 2нз модульний з перемикачем для ручного керування
Струм 25 А.
Напруга 250 В AC.
ST25-22-М Електромагнітний контактор з механічним перемикачем
Модульний
електромагнітний контактор для монтажу на DIN-рейку в розподільному
щитку. Перемикач на передній панелі дозволяє вручну управляти контактами
контактора (незалежно від стану котушки). Це дозволяє підключати або
від’єднувати навантаження вручну, наприклад, під час
монтажу/обслуговування.
Принцип роботи контактора ST25-22-М
Робота контактора залежить від налаштування перемикача режимів роботи:
Позиція «I» (верхня позиція)
Якщо
котушка контактора знеструмлена, то контакти контактора замикаються.
Після підключення живлення контактора перемикач автоматично
перемикається в положення «AUTO» і з цього моменту
працює в
автоматичному режимі. Щоб зафіксувати контакти в замкнутому положенні
«I», незалежно від живлення контактора, перемістіть жовтий важіль
блокування вліво в положення «I».
Положення «AUTO» (середнє положення)
Подача
живлення вмикає контактор і замикає контакти. Після відключення
живлення контактор відключається, а контакти розмикаються.
Положення "O" (нижнє положення)
Контакти контактора залишаються розімкненими незалежно від наявності напруги живлення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | F&F |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диапазон рабочих температур | -25 ÷ 50 °C |
| Конфигурация контактов | 2×NO+2×NC |
| Максимальний струм навантаження AC-1 | 9 кВт |
| Максимальний струм навантаження AC-3 | 2,2 кВт |
| Механічний перемикач | Да |
| Напряжение питания | 230 В AC |
| Потребляемая мощность | 4 Вт |
| Степень защиты | IP20 IP |
- Цена: 1 329 ₴



