
LE-03MB трехфазный счетчик активной и реактивной энергии M-BUS
11 555 ₴
- В наличии
- Код: LE-03MB
+380 (97) 125-90-90
viber- +380 (50) 463-12-76
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Трифазний, прямий, двосторонній, для вимірювання електричної енергії та параметрів мережі, інтерфейс зв'язку M-Bus.
LE-03MB -це статичний (електронний) лічильник електричної енергії змінного струму. Служить для індикації і реєстрації, взятої електричної енергії, а також параметрів живильної мережі з можливістю дистанційного зчитування показань через дротову мережу стандарту M-Bus. Налаштування лічильника відбувається через меню налаштувань, доступне з передньої панелі і через комунікаційний порт у відповідності з протоколом передачі даних M-Bus.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | F&F |
| Пользовательские характеристики | |
| Изоляция | 4 кв/1 хв.; 6 кв/1 мкс |
| Імпульсний вихід | відкритий колектор |
| Індикація зчитування | 2 x LED |
| Вимірювана напруга L-L | 173÷500 V AC |
| Вимірювана напруга L-N | 100÷289 V AC |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діапазон показів лічильника | 0÷99999,99 квт * год |
| Диапазон рабочих температур | -20÷55°C |
| Максимальна напруга | 3 x 400 V+N |
| Максимальный ток нагрузки | 3x100 А |
| Монтаж | на din-рейці 35 мм |
| Мінімальний струм вимірювання | 0,04 А |
| Напруга підключення SO+ SO- | 30 V DC |
| Порти | M-Bus |
| Протокол связи | M-Bus |
| Підключення | затискачі гвинтові 25 мм2 |
| Размер | 4,5 модуля (75 мм) |
| Споживання лічильника | 10 ВА; 2 В |
| Струм базовий | 0,5÷10 А |
| Струм підключення SO+ SO- | 27 ма |
| Степень защиты | ip51 IP |
| Стійкість до перевантажень | 30×lmax/10 мс |
| Тип | трифазний |
| Точність вимірювань | у відповідності з IEC61036 клас 1 |
| Час імпульсу SO+ SO- | 60, 100, 200 мс |
Информация для заказа
- Цена: 11 555 ₴






