
Контактор ST40-22 2NC+2NO, 40А F&F
2 157 ₴
- Готово до відправки
- Код: ST40-22
+380 (97) 125-90-90
viber- +380 (50) 463-12-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Призначення: електромагнітні контактори в модульних корпусах для безпосереднього монтажу на DIN-рейці.
Дія: подання напруги живлення на котушку контактора спричинить перемикання контактів. Ввімкнення контактора сигналізується появою червоного прапорця у віконці. Після зникнення напруги живлення контакти повертаються у початкову позицію.
| Характеристики: | |
| Напруга живлення | 230 В AC |
| Максимальний струм навантаження AC-1 | 16 кВт |
| Максимальний струм навантаження AC-3 | 5,5 кВт |
| Механічний перемикач | НІ |
| Конфігурація контактів | 2×NO+2×NC |
| Споживана потужність | 6,4 Вт |
| Вага, кг | 241 г. |
| Діапазон робочих температур | -25 ÷ 50 °C |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Виробник | F&F |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | F&F |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 157 ₴



