
Таймер програмований F&F PCZ-524.4 (астрономічний, одноканальний), NFC
3 437 ₴
- Готово до відправки
- Код: PCZ-524.4
- +380 (50) 463-12-76
Дія: вмикає та вимикає навантаження в конкретний час, що відповідає сходу та заходу сонця. Реалізована можливість зсуву програм ввімкнення та вимкнення на проміжок часу від 1 до 99 хв вперед або назад з кроком 1 хв. Для більш точного програмування увімкнень і вимкнень реле існує можливість введення географічної широти та довготи або вибір коду для відповідного міста України (список міст і кодів, що їм відповідають, знаходяться в інструкції до реле).
Зауваження: Автоматична зміна часу! (стосується всіх типів програматорів)
Зміна часу з літнього на зимовий відбувається автоматично в ніч останньої неділі жовтня (на 1 годину назад).
Зміна часу з зимового на літній відбувається автоматично в ніч останньої неділі березня (на 1 годину вперед).
Додаток PCZ Configurator і віддалене програмування таймера
Таймер PCZ-521.3 Plus оснащений модулем бездротового зв'язку NFC. Завдяки цьому, маючи телефон, також оснащений комунікаційним модулем NFC і працює під управлінням ОС Android, ви можете віддалено програмувати роботу таймера, використовуючи безкоштовний додаток PCZ Configurator.

Основні можливості програми PCZ Configurator включають в себе:
- підготовка автономної конфігурації таймера (без необхідності підключення до таймера);
- читання і запис конфігурації в таймер;
- швидке програмування багатьох таймерів з використанням попередньо підготовленої конфігурації;
- фільтрація програм, яка дозволяє легко визначати кроки програми, виконані в даний період;
- читання і запис конфігурації в файл;
- обмін файлами з налаштуання через електронну пошту, Bluetooth, мережеві диски;
- однозначна ідентифікація підключених таймерів і можливість присвоєння пристроїв власних імен;
- автоматичне резервне копіювання конфігурації, з назвою таймера дозволить вам легко відновити попередню конфігурацію;
- встановлення часу і дати на основі часу телефону.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | F&F |
| Країна виробник | Польща |
| Технічні характеристики | |
| Споживана потужність | 1.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту | IP20 IP |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 100...240 В змінний струм +/- 10 % на 50/60 Гц |
| Витривалість контактів | 10^5 увімкнений |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додатково | Час підтримки програми 6 років Точність годинника 1 с Похибка часу ± 1 c / 24 год Точність встановлення часу програми 1 хв |
| Діапазон робочих температур | Від -20°С до +50°С |
| Контакти | 1 × NO/NC |
| Максимальний струм навантаження | 16 А |
| Монтаж | На DIN-рейку 35 мм |
| Напруга живлення | 24-264 В AC/DC |
| Розмір | 2 модуля типу S (35 мм) |
- Ціна: 3 437 ₴




