
Модульний контактор e.mc.pro.2.40.1NO+1NC, 2р, 40А, 1NO+1NC, 220В
702,40 ₴
- В наявності
- Код: p005226
+380 (97) 125-90-90
viber- +380 (50) 463-12-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модульний контактор e.mc.pro.2.40.1NO+1NC серії PRO виробництва E.NEXT призначений для комутації активних та слабоіндуктивних навантажень в системах керування технологічними процесами, кондиціонування та вентиляції, мережах освітлення. Завдяки комбінації одного нормально розімкненого (NO) та одного нормально замкненого (NC) контакту при номінальному струмі 40 А, цей контактор ідеально підходить для реверсивних схем, схем перемикання між двома лініями живлення та систем з одночасним вмиканням одного навантаження і відключенням іншого. Монтується на DIN-рейку в розподільчому щиті.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Артикул | p005226 |
| Кількість полюсів | 2 |
| Номінальний струм (AC1) | 40 А |
| Напруга котушки керування | 220 В AC |
| Кількість та вид контактів | 1NO + 1NC |
| Категорії застосування | AC-1, AC-7A, AC-7B |
| Переріз підключуваного проводу | до 10 мм² |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Монтаж | DIN-рейка |
| Електрична зносостійкість | 150 000 циклів |
| Механічна зносостійкість | 1 000 000 циклів |
| Температура експлуатації | –25…+40 °С |
| Виробник | E.NEXT |
Корпус виготовлено з негорючого пластику. Безшумна робота без вібрацій. Сумісний із реле часу, тепловими реле та іншими модульними пристроями.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Користувацькі характеристики | |
| Номінальна напруга котушки | 220V AC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 702,40 ₴


