Подивитись лічильник на сайті компанії можна тут
З портом RS485 та комунікаційним протоколом MODBUS RTU.
Призначення: лічильники F&F серії М призначені для індикації та реєстрації значень спожитої електроенергії з можливістю дистанційного зчитування даних з лічильників по протоколу MODBUS RTU. Лічильники не призначені для розрахунку з енергопостачальниками за спожиту електроенергію, а лише для внутрішнього обліку.
LE Config безплатна програма для налаштувань лічильника
Для налаштувань лічильника: LE-01M, LE-03M, LE-03M-CT, LE-01MR, LE-03MP, LE-1MQ, LE-03MQ, LE-03MQ-CT, LE-01MW, LE-03MW, LE-03MW-CT
Завантажити тут: LE Config
| Характеристики: | |
| Швидкість передачі даних | 1200, 2400, 4800, 9600, 19200, 38400, 115200 bps |
| Напруга живлення | 3х220/380 В~ +N |
| Максимальний струм навантаження | 3x80 А |
| Споживана потужність | Не більше 10 ВА; 2 Вт |
| Напруга підключення SO+ SO- | Не більше 27 В |
| Струм підключення SO+ SO- | Не більше 27 мА |
| Сигналізація живлення | Червоний світлодіод |
| Номінальний струм | 3x10 А |
| Додатково | Згідно ІЕС61036 клас 1 |
| Приєднання проводів | Затискачі гвинтові 25 мм^2 |
| Мінімальний струм вимірювання | 0,04 А |
| Діапазон показів лічильника | 0÷999999,99/9999999,9 кВт*год |
| Константа | 800 імп./ кВт*год |
| Імпульсний вихід | Тип "відкритий колектор" |
| Протокол зв'язку | MODBUS RTU |
| Послідовний інтерфейс | RS485 |
| Розмір | 4,5 модуля типу S (75 мм) |
| Монтаж | на DIN-рейку 35 мм |
| Діапазон робочих температур | Від -25°С до +55°С |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Виробник | F&F |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | F&F |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 778 ₴




