
Електромагнітне реле PK-2P 230V AC F&F
681 ₴
- Готово до відправки
- Код: PK-2P-230V
+380 (97) 125-90-90
viber- +380 (50) 463-12-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подивитись товар на сайті компанії можна тут
Призначення: для гальванічної розв'язки між силовими колами та колами керування электроустройствами. Виконані в корпусі шириною в один модуль S для безпосереднього монтажу на DIN-рейці 35 мм
Дія: подання напруги живлення на обмотку електромагніта реле призведе до перемикання контактів реле. Стан контактів реле сигналізується загорянням зеленого світлодіода. В момент пропадання напруги живлення контакти реле повернуться в початкове (вільний) стан.
Напруга: 230V AC
| Характеристики: | |
| Напруга живлення | 230 В AC |
| Максимальний струм навантаження | 2х8 A |
| Конфігурація контактів | 2xNO/NC |
| Затримка виключення | Не більше 20 мс |
| Сигналізація роботи | Зелений світлодіод |
| Приєднання проводів | Зажими винтові 2,5 мм^2 |
| Розмір | 1 модуль типу S (17,5 мм) |
| Монтаж | на DIN-рейку 35 мм |
| Діапазон робочих температур | Від -25°С до +50°С |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Виробник | F&F |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | F&F |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 681 ₴




