
Терморегулятор ТК-8 трьохканальний DIN з датчиками (3 приладу в одному) DigiTOP
1 998 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: TK-8
- +380 (50) 463-12-76
Подивитись регулятор на сайті компанії можна тут
Терморегулятор (Регулятор температури) ТК-8 призначений для контролю і підтримання температури (діапазону температур) в житлових і виробничих приміщеннях шляхом включення і відключення нагрівального або охолоджуючого обладнання. Терморегулятор відстежує температуру по трьох незалежних каналів (датчиків) з відображенням їх поточного значення на цифрових світлодіодних індикаторах. Датчики температури (поставляються в комплекті, довжина проводу кожного датчика - 1,5 метра) розташовують в тій зоні, де необхідно підтримувати температурний режим.
У разі необхідності кабель датчика можна збільшити до 100 метрів провідником типу "вита пара".
Прилад поєднує в собі три малопотужних терморегулятора.
Для підтримки необхідної температури користувач встановлює:
- значення підтримуваної температури.
- допустиме відхилення від заданої температури (гістерезис
- режим роботи (нагрівання або охолодження).
Всі встановлені значення зберігаються в енергонезалежній пам'яті.
Вироблено в Україні
Кількість каналів вимірювання: 3
Діапазон вимірюваних температур -55... +125°C
Діапазон регульованих температур -55... +125°C, крок: 0,1°C
Дискретність індикації: 0,1 °C
Похибка вимірювання: не більше 0,5 °C
Зона гістерезису(dT): 0,1...39,9°C, крок: 0,1°C
Два режиму: Нагрівання або Охолодження
Номінальний струм навантаження по кожному каналу : 6А
Живлення: ~220 в(±10%), 50Гц
Споживана потужність: не більше 4 Вт
Розмір: 3 модуля
Встановлення на DIN рейку
Гарантія 5 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DigiTOP |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість каналів вимірювання | 3 |
| Похибка вимірювання | не більше 0,5 °C |
| Споживана потужність | не більш ніж 5 |
| Діапазон вимірюваних температур: | -55... +125°C |
| Діапазон регульованих температур за подачею і обратку | 0...+85°C, крок 1°C |
| Нагрівання, реактивна навантаження | 150Вт |
| Напруга живлення | ~220 в(±10%), 50Гц |
| Насос, активна навантаження | 900Вт |
| Ступінь захисту терморегулятора | IP20 |
| Цифровий інтегральний датчик температури, довжина з'єднувального кабелю 2м | 3 шт |
- Ціна: 1 998 ₴





