
Контактор модульний F&F ST25-40-M, 4NO, 25А F&F
1 156 ₴
- Готово до відправки
- Код: ST25-40-M
- +380 (50) 463-12-76
Контактор модульний з перемикачем для ручного керування
Струм 25 А.
Напруга 250 В змінного струму.
ST25-40-М Електромагнітний контактор з механічним перемикачем
Модульний електромагнітний контактор для монтажу на DIN-рейку в розподільному щитку. Перемикач на передній панелі дозволяє вручну управляти контактами контактора (незалежно від стану котушки). Це дозволяє підключати або від’єднувати навантаження вручну, наприклад, під час монтажу/обслуговування.
Принцип роботи контактора ST25-40-М
Робота контактора залежить від налаштування перемикача режимів роботи:
Позиція «I» (верхня позиція)
Якщо котушка контактора знеструмлена, то контакти контактора замикаються. Після підключення живлення контактора перемикач автоматично перемикається в положення «AUTO» і з цього моменту
працює в автоматичному режимі. Щоб зафіксувати контакти в замкнутому положенні «I», незалежно від живлення контактора, перемістіть жовтий важіль блокування вліво в положення «I».
Положення «AUTO» (середнє положення)
Подача живлення вмикає контактор і замикає контакти. Після відключення живлення контактор відключається, а контакти розмикаються.
Положення "O" (нижнє положення)
Контакти контактора залишаються розімкненими незалежно від наявності напруги живлення.
Таблиця порівняння:
| тип | контакти | нав. AC1 | напр. жив. |
потужн | мод. | вага | підкл. |
| ST25-20 | 2NO | 25A | 230В AC | 2,2Вт | 1 | 106г | 4мм² |
| ST25-20/24 | 2NO | 25A | 24В AC | 2,2Вт | 1 | 106г | 4мм² |
| ST25-11 | 1NO+1NC | 25A | 230В AC | 2,2Вт | 1 | 106г | 4мм² |
| ST25-30 | 3NO | 25A | 230В AC | 4,0Вт | 2 | 168г | 4мм² |
| ST25-31 | 3NO+1NC | 25A | 230В AC | 4,0Вт | 2 | 168г | 4мм² |
| ST25-31/24 | 3NO+1NC | 25A | 24В AC | 4,0Вт | 2 | 168г | 4мм² |
| ST25-40 | 4NO | 25A | 230В AC | 4,0Вт | 2 | 168г | 4мм² |
| ST25-40/24 | 4NO | 25A | 24В AC | 4,0Вт | 2 | 168г | 4мм² |
| ST25-04 | 4NC | 25A | 230В AC | 4,0Вт | 2 | 168г | 4мм² |
| ST25-22 | 2NO+2NC | 25A | 230В AC | 4,0Вт | 2 | 168г | 4мм² |
| ST40-40 | 4NO | 40A | 230В AC | 6,4Вт | 3 | 241г | 10мм² |
| ST40-40/24 | 4NO | 40A | 24В AC | 6,4Вт | 3 | 241г | 10мм² |
| ST40-31 | 3NO+1NC | 40A | 230В AC | 6,4Вт | 3 | 241г | 10мм² |
| ST63-40 | 4NO | 63A | 230В AC | 6,4Вт | 3 | 241г | 10мм² |
| ST63-40/24 | 4NO | 63A | 24В AC | 6,4Вт | 3 | 241г | 10мм² |
| ST63-31 | 3NO+1NC | 63A | 230В AC | 6,4Вт | 3 | 241г | 10мм² |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | F&F |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,14 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Конфігурація контактів | 4×NO |
| Максимальний струм навантаження | AC-7a: 25 A, AC-7b: 9 A |
| Механічний перемикач | Да |
| Напруга живлення | 220÷240 В AC |
| Розмір | 36×85×65 мм |
| Споживана потужність | замикання - 34 VA, робота - 4,6 VA (1,6 W) |
| Ступінь захисту | IP20 IP |
- Ціна: 1 156 ₴




