
Терморегулятор TK-4K одноканальний на динрейку без датчика ТХА DigiTOP
1 571 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ТК-4К
- +380 (50) 463-12-76
Подивитись ТК-4к на сайті нашої компанії можна тут
Для більш детального ознайомлення з приладом, Ви можете завантажити інструкцію під розділом Характеристики в розділі Специфікації.
Терморегулятор (Регулятор температури) ТК-4К призначений для контролю і підтримки температури в діапазоні до 1000 °С в режимі нагріву або охолодження шляхом включення і відключення нагрівального або охолоджувального обладнання.
Як датчик температури застосовується термопара ТХА (хромель-алюмель). Терморегулятор не комплектується датчиком. Датчик треба купувати окремо
Терморегулятор відстежує температуру по одному каналу (датчику) з відображенням її поточного значення на цифровому світлодіодному індикаторі.
Область застосування – муфельні печі, камери згоряння, камери термічної фіксації.
Для підтримки необхідної температури користувач встановлює:
- значення підтримуваної температури
- допустиме відхилення від заданої температури (гістерезис)
- режим роботи (нагрівання або охолодження)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DigiTOP |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувацькі характеристики | |
| Вихід: | 16A(250В) |
| Діапазон вимірюваних температур: | 0... +999°C |
| Діапазон регульованих температур: | 0... +999°C |
| Кількість каналів вимірювання | 1 |
| Корпус на DIN рейку: | 3 модуля |
| Харчування | ~220 (±10%) В, 50 Гц |
| Похибка вимірювання | не більш ніж 3 °C |
| Споживана потужність | не більше 3 Вт |
| Режим роботи | Нагрівання/охолодження |
- Ціна: 1 571 ₴



