
Світильник лінійний LED 54W "TETRA/SQ-54" 6400К 120см HOROZ
565,15 ₴
- В наявності
- Код: 052-005-0120-020
+380 (97) 125-90-90
viber- +380 (50) 463-12-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник лінійний LED 54W "TETRA/SQ-54" 6400К
| Потужність | 54 W |
| Аналог лампи розжарювання | 432 W |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Світловий потік | 3780 lm |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Кут розсіювання | 120° |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Колір | білий |
| Термін експлуатації | 25 000 г. |
| Розміри (ДхШхВ) | 1200 мм * 69,5 мм * 27 мм |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Додатково | Кріплення у комплекті |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувацькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 432 W |
| Додатково | Кріплення в комплекті |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 1200 мм * 69,5 мм * 27 мм |
| Світловий потік (Лм) | 3780 lm |
| Термін служби | 25 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | Білий |
| Колірна температура, К | 6400K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 565,15 ₴

