
Фонарик ручний "RAUL-7"
1 594,88 ₴
- В наявності
- Код: 084-035-0007-010
+380 (97) 125-90-90
viber- +380 (50) 463-12-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фонарик ручний "RAUL-7"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Жовтий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 56W |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 215 мм*157мм |
| Світловий потік (Лм) | 500lm |
| Термін служби | 30 000 годин |
| Тип світлодіодів | POWER LED |
| Колірна температура, К | 7000/9000К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 594,88 ₴


